Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Rita Ora mesazh bashkëkombasve: Mbani maskat që të vi në Kosovë dhe të festoj me ju

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9b282f68b6046bfb4bd2781df8b3a64b

Rita Ora këngëtarja me famë botërore asnjëherë nuk harron origjinën e saj.

Rita ka ndarë një mesazh sensibilizues si një ndër ambasadoret e UNICEF-it. Ajo u ka bërë thirrje qytetarëve të Kosovës që të mbajën maskaën dhe të ruajn distancën sociale.

“Jam shumë e shqetësuar që shumë njerëz në Kosovë janë infektuar me COVID-19. Ju lutem mbroni veten dhe të dashurit tuaj, vendosni maskën, ruani distancat dhe kujdesuni për higjienën personale. Unë e vendos maskën time sa herë dal jashtë, në mënyrë që të vij sërish në Kosovë dhe të festoj me ju përfundimin e këtij virusi. Ndriconi me dritën tuaj! Vendosni maskën! Ju dua”, thotë këngëtarja e njohur në vidomesazhin e saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img