Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

Rita Ora me ndryshime drastike në pamje, ja si duket pas seancave stërvitore

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e8e335aeaf1f853ec2e39946ccb2ae15

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora së fundmi ka ndryshime në fizikun e saj.

Sipas revistës ‘Thë Sun’ këngëtarja po i nënshtrohet disa seancave anti-celulit, përmes së cilave ajo synon formësimin e muskujve dhe heqjen e dhjamit.

29 vjeçarja po paguan rreth 450 dollarë në seancat e saj, kjo vetëm e vetëm për t’u ndjerë mirë me veten e saj.

Jo më kot Rita i ka shijuar në maksimum pushimet e saj pasi është shfaqur e lumtur në çdo pozë të saj me bikini qoftë edhe topless.

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img