Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Rita Ora largohet nga Kosova, ku është destinacioni i rradhës i këngëtares

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora është larguar nga Kosova mbas një vizite tre ditore.

Rita u shpreh se do të bëjë ç’të mundet për të ndihmuar të rinjtë e Kosovës.

‘Jam e kënaqur që jam në Kosovë. Këtu jam prej dy ditësh dhe kam pasur një udhëtim fantastik me UNICEF. Dua të them se kam pasur shumë takime me të rinjtë në Kosovë. Jam habitur me resurset që ka rinia dhe ishin frymëzuese. Do të bëj çdo gjë që mundem që të ndihmoj rininë dhe kulturën. Jam e lumtur dhe krenare që jam nga ky vend. Me të vërtetë jam e lumtur që më është dhënë mundësia të ndihmoj të rinjtë e vendit tim’, është shprehur këngëtarja.

Por paraditën e sotme kënëgtarja tregoi destinacionin e rradhës.

“Shihemi së shpejti Dubai”, shkruan bashkangjitur fotos këngëtarja .

Siç duket pas këtij misioni bamirës në Kosovë ajo do të vazhdoj turneun e saj ‘Phoenix’.

 

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img