Tirana
clear sky
-6.5 ° C
-6.5 °
-6.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Mër
6 °
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
11 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Rita Ora feston ditëlindjen, e ëma i bën urimin special: Je shembull për vajzat e tjera, krenaria jonë!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, feston sot ditëlindjen. Ajo mbush 30 vjeçe dhe padyshim që në këtë ditë të veçantë për të, nuk kanë munguar urimet e shumta të miqve dhe të afërmve. Por urimin më special ajo e ka marrë nga nëna e saj, Vera Ora, e cila ka ndarë në Instagram një foto nga fëmijëria e së bijës.

“Nëna kur u transferua në Mbretërinë e Bashkuar nuk kishte asgjë, nuk mund të fliste gjuhë, kisha vetëm familjen time, kualifikimet si doktoreshë dhe pa punë. Pavarësisht çdo lufte në të cilën jeta na hodhi, ne e bëmë atë dhe ju vazhdoni të shkëlqeni.

Ti u bëre shembull, kështu për t’ju treguar vajzave të tjera të reja se mund t’i bëjnë realitet ëndrrat e tyre me shumë mund dhe përkushtim. Të dua dhe të uroj ditëlindjen Rita Pita. Urime ditëlindjen nana, krenaria jonë”, ka shkruar Vera krahas fotos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vera Ora (@veraora)

Më shumë


spot_img

spot_img