Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
2.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Rita Ora digjet në diell, nëna e saj i bën komentin tipik shqiptar: Lyju pak me kos

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

80287b2191e8f126573effbf1f9dff15

Këngëtarja e njohur, Rita Ora po kalon disa ditë pushime në Sideny.

Gjatë ekspozimit në diell, ajo është djegur pak në kraharor dhe këtë e ka publikuar në rrjetet sociale.

Nuk ka munguar as komenti i nënës së saj, Vera Ora, e cila i ka bërë një koment tipik shqiptar.

Ajo e ka këshilluar të bijën që të lyhet me kos dhe komentin e saj sigurisht që ja ka lënë në shqip.

 “Rita Pita lyju pak me kos se koke djeg”,- shkruan ajo.

rita_ora.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img