Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Rita Ora bën pazar në Sidney, merr gjithë vëmendjen me fustanin e zi transparent (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja shqiptare Rita Ora është duke shijuar pushimet me të dashurin e saj Taika Waititi, në Australi.  

Ajo është fotografuar duke bërë pazarin, teksa tërhoqi vëmendjen me fustanin e zi transparent që kishte veshur, si dhe me të brendshmet e zeza që ekspozonte.

Ylli i muzikës Pop, “fluturoi” në Sidney përpara xhirimeve të spektaklit “The Voice 2022”, ndërsa në foto shihet bashkë me motrën e saj.

Më shumë
spot_img
spot_img