Tirana
clear sky
-2.5 ° C
-2.5 °
-2.5 °
50 %
2.6kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Rita Lati tregon arsyet e shkëputjes nga humori: Nuk jam e këtij niveli, do b*thë ajo punë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja e njohur e humorit, Rita Lati ka treguar se përse është shkëputur plotësisht nga humori.

E ftuar në emisionin “Bardh e Zi”, ajo ka thënë se nuk e ndjek dot këtë ritëm dhe u heq kapelen atyre që e bëjnë.

 “Sot bëhet humor si t’u dojë kokrra e qejfit, unë jam shkëputur nga të gjitha komplet, nuk bëj më humor. Jo se dua të ul këta që bëjnë, janë të zotë që e bëjnë, kanë bythë që e bëjnë se do bythë ajo punë, nuk e bën kushdo. I heq kapelen se prodhojnë çdo javë, por më duket vetja e ngelur mbrapa në kohë, sikur nuk jam e këtij niveli, nuk e kap dot këtë ritëm”, u shpreh aktorja e madhe, Rita Lati.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img