Rita Lati tashmë 57 vjeçe: Po, kam të dashur por nuk do finalizohet me bashkëjetesë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:02 04-02-2017 Rita Lati tashmë 57 vjeçe: Po, kam të dashur por nuk do finalizohet me bashkëjetesë

Aktorja e dashur për publikun shqiptar Rita Lati, tashmë 57 vjeçe ka pranuar për Rudina Magjistarin se ka ditë në jetën e saj por nuk ka ndërmend ta finalizojë me bashkëjetesë.

“Është dikush që më mbush shpirtin me përkujdesjet e tij”, ka thënë aktorja ndërsa ka shtuar ‘Unë e kam mendjen te Roza” dhe se s’mendon shumë për të ardhmen e largët.

“Kur të plakem do shkoj në azil. Do gjej plakun më të bukur atje dhe do i them je i imi”, është shprehur me tone humori aktorja e cila pavarësisht viteve duket në superformë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Turjan Hyska i rikthehet muzikës, vjen me 'Nokia e vjetër' (VIDEOKLIP)
Detaje nga 30 vjetori i Elvana Gjatës: Shpenzimet marramendëse të këngëtares me djalin e pasur të Tiranës »
Article Logic
Execution time: 0.012310981750488
array(1) { ["section"]=> string(87) "rita-lati-tashme-57-vjece-po-kam-te-dashur-por-nuk-do-finalizohet-me-bashkejetese-67699" }