Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Rita Lati futet brenda shtëpisë së Big Brother, Roza shpërthen në lot (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
Rita Lati futet brenda shtëpisë së Big Brother, Roza

Aktorja e humorit shqiptar, Rita Lati u fut sot për pak minuta në shtëpinë e Big Brother Vip Albania 3.

Hyrja e Ritës në shtëpinë e BBV u bë në kuadër të sfidës që vëllai i madh u vendosi sot banorëve, të cilët kishin si mision mos reagimin e tyre ndaj çdo lloj faktori të jashtëm.

Në rastin e Rozës sfida e saj ishte të injoronte nënën e saj, Rita Latin. Në pamundësi për t’i folur dhe përqafuar, Roza shpërtheu në lot teksa e ëma kaloi pranë saj në oborr.

© Video Credits: https://www.youtube.com/@tch.bigbrotheralbania

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese