Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
60 %
2.6kmh
20 %
Mër
18 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Ristani: Të gjithë e kanë perceptimin se Basha është një skuth që gënjen

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti demokrat Arben Ristani u shpreh se të gjithë e kanë perceptimin e Basha është një skuth që bën makinacione.

“Të gjithë e kanë perceptimin se Basha është një skuth që bën makinacione të tilla.

Basha ka luajtur gjithmonë rolin që ka pasur, ndërsa Berisha ka qenë si deputetët e tjerë me një zë që pritej të dëgjohej. Por ai ka qenë një deputet dhe vendimet i merrte Basha”, tha Ristani në “Ora e Betit” nga Beti Njuma në RTV Ora.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img