Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Risnisja e hetimeve për të vrarët tek Kryeministria, Braçe: Asgjë nuk mbyllet pa drejtësi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prokuroria e Tiranës ka rinisur hetimet për vrasjen e dy nga katër protestuesit e 21 Janarit.

Në lidhje me këtë lajm ka reaguar dhe zëvëndës kryeministro Erion Braçe, i cili shkruan se asgjë nuk harrohet.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale ai shkruan se asgjë nuk mbyllet pa bërë drejtësi dhe se vrasja nuk fshihet me heshtje dhe me politikë të njëanshme.

“#Asgje nuk harrohet

Asgje nuk mbyllet pa bere drejtesi!

Asnje vrasje nuk mbyllet pa u hetuar, gjykuar, ndeshkuar!

Nuk fshihet vrasja as me heshtje,

as me proces politik, te njenashem e te korruptuar;

Madje te gjitha keto jane arsye qe nje vrasje te hetohet deri ne fund!” shkruan Braçe në postimin e tij.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img