Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
94 %
0.5kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
22 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

RISIA e kompanisë VEKO, vjen aplikacioni që ju sjell larminë e parketeve/laminateve vetëm me një klik, provojini direkt nga celulari juaj

spot_img

Lajme të ngjashëm

Shtëpia juaj ka nevojë për një parket të ri por nuk jeni të vendosur se çfarë modeli të zgjidhni?
Tashmë gjithçka është më e lehtë me aplikacionin VEKO App, që u ofron për herë të parë qytetarëve shqiptarë vizualizuesin e dhomës vetëm me një klikim.

Duke shkarkuar VEKO App në Play Store ose App Store ju do të merrni informacionet që ju duhen rreth formateve, ngjyrave dhe teksturave të parketeve ose laminateve. Është shumë e thjeshtë, pasi duke bërë një foto direkt nga vizualizuesi ose duke e ngarkuar foton nga galeria, ju mund të  provoni gjithë gamën e e laminateve/parketeve pa e prishur rehatinë tuaj, vetëm nëpërmjet telefonit.

Vizualizuesi i dhomës do t’ju vijë në ndihmë për të gjetur parketin e duhur duke përjetuar pamje reale, ndërkohë që produktet tuaja të preferuani mund t’i ruani në profilin tuaj apo t’i ndani me miqtë.

dgswgwe4g3eg3g

Rekomandimet e aplikacionit janë të shumëllojshme, ku ju do keni mundësinë të zgjidhni parketin/laminatin tuaj të preferuar, duke zgjedhur mostrat që ju përshtaten shpejt dhe me lëhtësi.

Zgjedhja e parketit për shtëpinë tuaj nuk ka qenë kurrë më e lehtë, pasi ju mund të filtroni lehtësisht modelet brenda katalogut të produkteve sipas veçorive specifike të tyre për të përmbushur kërkesat e projektit tuaj.

Por ju mund të përfitoni edhe nga kuponat promocional që ofron VEKO App, duke kryer regjistrimin në aplikacion me të dhënat tuaja dhe duke përfituar nga uljet që kompania VEKO bën për klientët e saj.

dfgherh4rh4h

Shkarko aplikacionin VEKO App, krijoni një profil me të dhënat tuaja, shfletoni larminë e produkteve dhe përfitoni nga kuponat promocionalë. Me VEKO, shtëpia juaj merr pamjen që gjithmonë kishit ëndërruar. Mos ngurro! Je vetëm një klik larg!

𝗩𝗘𝗞𝗢 𝗔𝗣𝗣

http://onelink.to/veko-app

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img