Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rishfaqet vogëlushja që emocionoi botën, këtë herë me mësuesin e saj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0f1c9ec0edcda3a6422c97cf70e05131

Vogëlushja nga Kumanova, fotoja e së cilës bëri xhiron e botës dhe emocionoi gjithsecilin prej nesh është shfaqur sërish në një foto tjetër.

Këtë herë kumanovarja e vogël , pas dy ditësh luftimesh duket e qeshur dhe me sytë plot dritë teksa ka pozuar me mësuesin e saj Urim Isenin. Duket se qetësia është rikthyer në Kumanovë. Në fytyrën e Zamirës së vogël nuk lexohet trishtim… 

Lexo edhe: Foto-lajm:Lufta në Kumanovë, parë nga sytë e një vogëlusheje

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img