Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
spot_img

Rishfaqet Vangjush Dako, filmohet duke u kujdesur për pemët në rrugët e qytetit të Durrësit (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako është rishfaqur ditën e djeshme në shërbim të qytetarëve.

Edhe pse na ndajnë vetëm 21 ditë nga zgjedhjet parlamentare, në kohë kur të gjithë kolegët e tij i janë “futur punës” për të siguruar sa më shumë vota në zgjedhjet e 25 prillit, Dako ka zgjedhur që t’i dedikohet ruajtjes së mjedisit dhe pemëve të qytetit.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale Dako shihet i veshur sportive duke siguruar një pemë e cila nga era e fortë rrezikon të këputet.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit