Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
69 %
0.5kmh
75 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
10 °
Die
7 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Riselda Sejdija e sinqertë me publikun: Librat e mi nuk shiten fare, gazetarëve u shkoj nga pas

spot_img

Lajme të ngjashëm

Është autore e 6 librave, por asnjë prej tyre nuk është shitur mjaftueshëm sa ta kënaq atë. Riselda Sejdija ka pranuar në studion e “Opinion” në Tv Klan se librat e saj nuk shihet aspak në panaire.

“Paraja për mua nuk është lumturi. Më mbush një kërkesë të momentin, por vetëm kaq. Unë jam autore e 6 librave dhe për mua lumturi do të ishte të më shiten librat në panair, që në fakt nuk më shiten aspak. Kjo është lumturia që dua të përjetoj, ose si ty Blendi që ke rreshtin në panair për të dhënë autografe”, tha ajo.

Sa u përket gazetarëve, Sejdija u shpreh se asnjë nuk i kërkon intervistë për librin e ri, por është ajo që u duhet t’u shkojë atyre nga mbrapa.

“Kam qejf të më vijë një gazetar nga mbrapa të më thotë që hajde të bëjmë një intervistë për këtë librin, ndërkohë që më duhet mua t’u shkoj atyre nga mbrapa”, u shpreh Sejdija.

Riselda Sejdija është bërë e njohur edhe për martesën me biznesmenin e njohur kosovar Ajdin Sejdija.

Lexo edhe: Pastori shqiptar gjen 18 mijë paund në hotel dhe i dorëzon në polici: Ja si reagoi polici dhe familjarët kur e morën vesh

Më shumë


spot_img
spot_img