Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
spot_img

Rinisja e fluturimeve në Rinas, reagon Rama: Ilir kam një lajm të keq për ty, plani me Saliun të dështoi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pasi ministrja e Infrastrukturës njoftoi se do të rinisin fluturimet në aeroportin e Rinasit.

Kujtojmë se 64 kontrollorë lanë punën e tyre në aeroport, duke bërë që të ndalen fluturimet tashmë për 24 orë.

Rama shkruan në rrjetet sociale, se ka një lajm të keq për presidentin Ilir Meta. Sipas Ramës, plani i Metës me Saliun për bllokimin e vaksinimit e rikthimin e  Rrunpallës në prag të zgjedhjeve dështoi.

Më tej, Rama shprehet se dokrrat me reflektime e auditime, t’i vazhdojnë “me Leshkon dhe Leskon në skutat e OFL!”

Postimi i plotë:

Ilir kam një lajm të keq për ty: Vaksinat vijnë sot dhe fluturimet rifillojnë normalisht nesër! Plani yt me Saliun për bllokimin e vaksinimit e rikthimin e  Rrunpallës në prag të zgjedhjeve dështoi! Dokrrat me reflektime e auditime, vazhdoji me Leshkon dhe Leskon në skutat e OFL!

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img