Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
2.1kmh
75 %
Enj
26 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Rindërtimi, Rama publikon videon nga lagjia e re në Fushë-Krujës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me pamje nga lagja e re që po rindërtohet në Fushë-Krujë, pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit të 2019.

Rama ka pubikuar video nga Fushë Kruja dhe në këtë mënyrë u ka uruar qytetarëve një fundjavë të bukur.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me këtë vështrim mbi lagjen e re Rilindja të Fushë-Krujës, ju uroj një të dielë të bukur😍” shkruan Rama në postimin e tij.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img