Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
2.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Rindërtimi, Rama e nis ditën me pamje nga Vaqarri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama e ka nisur me pamje nga shtëpitë e rindërtuar në Vaqarr pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit të 2019.

Në videon që ka postuar Rama shihen shtëpitë e rindërtuar dhe lagjia e re “uniformë” që është krijuar.

“MIRËMËNGJES 😊 me këtë vështrim nga lagja e Rilindjes së Vaqarrit” shkruan Rama në rrjetet sociale.

Më shumë

spot_img
spot_img