Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rikthimi i vizave për shqiptarët, reagon Nora Malaj: Ditë zie, krimi ka marrë dhenë…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a0a98cf1adc2e07763636b2449b9d049

Ish-deputetja e LSI-së Nora Malaj ka reaguar pas votimit PRO të  parlamentit holandez për rikthimin e vizave për shqiptarët dhe mosqarkullimin e tyre të lirë në Europë.

Malaj shprehet se rikthimi i vizave është një ditë zie për Shqipërinë.

Sipas Malaj, arsyeja është se krimi ka marrë dhenë. Ajo thotë se është momenti për të bërë  të pamundurën, për të rikthyer dinjitetin e Shqipërisë dhe shqiptare në Europë.

Statusi i plotë:

Rikthimi i vizave – ditë zie për Shqipërinë!

Pas dhjetë viteve, kur shqiptarë lëviznin lirisht, lajmi më i kobëm për Shqipërinë në këtë moment është se votohet nga Parlamenti Hollandes , rishikimi i heqjes së vizave për qyetarët shqiptarë! Arsyeja e rikthimit të vizave është se krimi ka marr dhenë… Nuk kam as fjalë , as koment .

Kjo nuk është Shqipëria që duam!

Sot është dita më e rënd për secili nga ne , që e do vendin, që e do Shqipërinë! Asnjëhere situata nuk ka qënë më rënd se kaq…Tani është momenti që të bëjmë të pamundur , për të rikthyer dinjitetin e Shqipërisë dhe shqiptare në Europë, me një kauz të vetme , t’i japim fund përfundimisht krimit të organizuar dhe korrupsionit! Së bashku mundemi!

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img