Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Rikthimi i Efit në shtëpi i hap “telashe” jashtë, çfarë është duke ndodhur?

Shkruar nga Newsbomb

Ok, duhet ta themi që “Instagrami” këtë vit ka qenë shumë i lidhur me ndryshimin e klimës brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Ku një banor akuzohej me të padrejtë followrsat e tyre rriteshin frikshëm dhe kur po ai banor i “prishte qejfin” fansave menjëherë ata i bënin “unfollow”.

Thënë kjo, preferencat e publikut lidhur me lojën e banorëve është reflektuar në numrin e ndjekësve.

Ndërkohë, marrim rastin e Efit si banorja e cila fitoi nmbi 300 mijë njekësish pasi u pozicionua krah Luizit, banorit që shmica e shqiptarëve “shkulin flokët” për të.

Por, rikthimi i saj në shtëpi nuk është pritur dhe aq mirë pasi prishja e miqësisë me Luizin dhe Kiarën ka reflektuar dhe në llogarinë e banores në Instagram.

Për dy ditë ajo ka humbur mijëra ndjekës dhe ngelet për tu parë se si do vazhdojë më tej, por kështu si është situata brenda në shtëpi mes saj dhe “idhullit të shqiptarëve”, parashikimi nuk është aspak i mirë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese