Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Rikthim te Reali? Ronaldo “i mllefosur”: Historia ime atje është shkruar, jam i përqëndruar tek Juvja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Cristiano Ronaldo është përfolur së fundmi për një rikthim te Reali i Madridit. Një gjë të tillë e ka mohuar portugezi, i cili ka shkruar një status të gjatë në rrjetet sociale.

Sulmuesi thekson se është i përqendruar te skuadra aktuale dhe çdo gjë tjetër që flitet është e pavërtetë. Kështu, juventini shuan një herë e mirë thashethemet që e lidhin me një largim nga Torino. 36 vjeçari është pjesë e Serie A që nga viti 2018, periudhë në të cilën vinte nga galaktikët madrilen.

POSTIMI:

Kushdo që më njeh është i vetëdijshëm se sa i fokusuar jam në punën time. Më pak llafe dhe më shumë veprim, kjo ka qenë motoja ime udhëzuese që nga fillimi i karrierës sime. Megjithatë, duke parë gjithçka që është thënë dhe shkruar kohët e fundit, duhet të vendos pozicionin tim.

Më shumë se mungesa e respektit për mua si njeri dhe si lojtar, mënyra e frikshme që e ardhmja ime të mbulohet në media nuk respektohet për të gjitha klubet e përfshira në këto thashetheme, si dhe për lojtarët dhe stafin e tyre.

Historia ime tek Real Madrid është shkruar. Është regjistruar. Me fjalë e numra, me trofe e me tituj, me rekorde e me tituj. Është në muze në stadiumin e Bernabeut dhe është gjithashtu në mendjen e çdo tifozi të klubit. Dhe përtej asaj që arrita, mbaj mend se në nëntë vjet kam pasur një marrëdhënie të thellë dhe respekti për ” merengue afici ón “, një dashuri dhe respekt që i përmbahem kësaj dite, dhe që do ta gëzoj gjithmonë. E di që tifozët e vërtetë të Real Madridit do të vazhdojnë të më kenë në zemrat e tyre, dhe unë do t ‘ i kem në të miat

Si dhe këtë episodin më të fundit në Spanjë, ka pasur lajme dhe histori të shpeshta që më shoqërojnë me një numër klubesh në shumë Liga të ndryshme, me askënd nuk është i shqetësuar të përpiqet të zbulojë të vërtetën aktuale.

Po thyej heshtjen time tani për të thënë se nuk mund të lejoj që njerëzit të vazhdojnë të luajnë me emrin tim. Mbetem i fokusuar në karrierën time dhe në punën time, i përkushtuar dhe i përgatitur për të gjitha sfidat që duhet të përballem. Çdo gjë tjetër? Çdo gjë tjetër është vetëm llafe.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img