Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Rikthehet vettingu 2 muaj pas pandemisë, në 3 Qershor rivlerësohet ish-kryetarja e Gjykatës së Lartë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vettingu rikthehet në zyra pas 2 muajsh pushim nga Covid-19.

Mësohet se në datën 2 qershor do të zhvillohet seanca e parë dëgjimore, ku e para që do të nënshtrohet do të jetë ish-kryetarja e Gjykatës së Lartë Shpresa Beçaj.

Sakaq, bëhet me dije se çdo personi do t’i matet temperatura para se të futet në zyrë apo ambientet e KPK-s dhe do të përdoren doreza dhe maska

Gjithashtu do të ketë tunel dezinfektimi si dhe matje temperature si për pjesëtarët e medias si dhe publikun. Ndërkohë do të zbatohet edhe distancimi shoqëror 2 metra.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img