Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Rikthehet Tom Doshi, fton ndjekësit të bëhen pjesë e Partisë Socialdemokrate

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tom Doshi duket se nuk ka ndërmend të largohet nga politika, ndonëse përpara zgjedhjeve ishte raportuar diçka e tillë.

Doshi, disa muaj më parë dha dorëheqjen nga posti i deputetit dhe vendosi të mos merrte as mandatin që fitoi në zgjedhjet e 25 prillit. Por mesa duket nuk u largua nga PSD.

Së fundmi, përmes rrjeteve sociale, ai i ka bërë thirrje ndjekësve në Facebook t’i bashkohen faqes zyrtare të Partisë Social Demokrate, të cilën e “trashëgoi” nga Skënder Gjinushi.

PSD përfaqësohet me tre deputetë në parlamentin e ri, por nuk është pjesë e ndonjë grupi parlamentar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img