Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Rikthehet Snoop Dogg

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Snoop Dogg do të kthehet këtë vit në muzikë me albumin e tij të 13-të që do të publikohet në mars . Ky projekt mban kokë e këmbë autorësine e producentit Pharrell Williams, për të cilin reperi shprehet entuziast dhe i privilegjuar. “Bush” titullohet ky album dhe do të ketë si këngë udhëheqëse singëllin “Peaches N Cream”, që pritet të publikohet shumë shpejt. Në këtë album do të gjenden bashkëpunime me emra të mëdhenj, një ndër të cilët edhe Stivie Wonder. Deri tani kishim dëgjuar për Snoop vetëm përmes thashethemeve, ishte koha të fliste muzika e tij!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img