Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
40 %
Hën
7 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Rikthehet sërish i nxehti afrikan, ja sa do të shkojnë temperaturat gjatë kësaj jave

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas një freskimi të lehtë përsëri vendin tonë do e “pushtojë” vala e të nxehtit.

Gjatë ditëvë në vijim presim një rritje të temperaturave ku vetëm ditën e mërkurë do të kemi rreshje shiu, të cilat do të jenë të papërfillshme.

Temperaturat do të ndryshojnë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 16°C në 30°C, në zonat e ulëta nga 23°C në 37°C dhe në zonat bregdetare nga 25°C në 38°C.

Era do të fryjë juglindje e veriperëndim e lehtë e mesatare në bregdet. Deti i forcës 2 dhe 3 ballë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img