Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

Rikthehet Selami Jenishehri, ish-deputeti ka “dy fjalë” me drejtuesit e Vllaznisë: Jeni xero, ndaj nuk flisni!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë së Pensionistëve, Selami Jenishehri, pas zgjedhjeve të 25 Prillit ku nuk arriti të siguronte asnjë mandat për partinë e tij, vendosi të qëndrojë larg vëmendjes së pubikut.

Por forma jo e mirë e Vllaznisë në kampionatin e futbollit ka bërë që ish-deputeti të reagojë, duka akuzuar Presidentin Alban Xhaferri dhe trajnerin Brdariç.

Sipas tij, këta janë e zeza e Vllaznisë, por nuk flasin pasi e dinë që janë zero. “Brdariç, bashkë me Alban Xhaferrin jeni e zeza e Vllaznisë. Të dy jeni zero, ndaj nuk flet”, shkruan Jenishehri në rrjetet sociale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img