Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rikthehet ‘në skenë’ moderatorja Ori Nebiaj, shfaqet e qeshur dhe me emocione krah Lulzim Bashës për 8 Mars (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1f1195cf92a599909263c89d828808db

Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Ori Nebiaj është shfaqur sot krah kreut të PD-së Lulzim Basha, në një drekë që ai kishte organizuar me rastin e 8 Marsit, festës së Gruas.

Basha u ka shpërndarë atyre lule, dhe i entuziastmuar e shumë i qeshur është parë përballë Orit.

Bukuroshja e ekranit ka qenë më herët pjesë e PD si zëdhënëse, por u largua dhe duket se sot, me rastin e 8 marsit, por dhe afatit të fundit për dorëzimin në KQZ të listave të deputetëve për zgjedhjet e 25 prillit, është shfaqur sërish, po e qeshur dhe e lumtur krah Bashës.

Nuk dihet nëse moderatorja e njohur do të ketë ndonjë rol gjatë fushatës apo dhe pas zgjedhjeve të ardhshme parlamentare, apo ishte vetëm një pjesëmarrje sa “për figurë”.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img