Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

Rikthehet Kukësi kampion, tris ndaj Laçit dhe kap kreun e Superligës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kjo ishte fitorja më e pastër në këtë sezon të Superligës edhe pse me vështirësi e fituar nga verilindorët. Kujtojmë që Bakaj i shënon Laçit me plot 4 skuadra si Dinamo, Tirana, Vllaznia dhe tashmë Kukësi. Verilindorët kapin tashmë kreun e klasifikimit në Superligë.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img