Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
2.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Rikthehet “Komisariati Dixhital”, dy rubrika të reja për “Dhunën në familje” e “Krimin mjedisor”: Si ta shkarkoni (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Rama njofton se “Komisariati Dixhital” është rikthyer përsëri për qytetarët. Me dy kategori të reja për të dënoncuar, aplikacioni vjen i zgjeruar dhe me hapësirë për veprimin e monitorimin e ankesës së qytetarëve nga Policia.

“Mirëmëngjes, dhe dhe Komisariatin e Ri Dixhital, ku është zgjeruar edhe hapësira për veprim e qytetarëve, të cilët ndër të tjera mund të monitorojnë edhe reagimin e Policisë së Shtetit ndaj ankesës a kërkesës së tyre, vetëm me një klik nga smartfoni ose kompjuteri, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama dhe ndan videon e mëposhtme.

“Komisariati i ri Dixhital” mund të shkarkohet lehtësisht nga qytetarët në çdo telefon smart, pa pagesë.

Më shumë

spot_img
spot_img