Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
7.2kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

Rikthehet i nxehti, temperatura deri në 36°C, mësoni si do të jetë moti sot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vendi ynë mbetet në dominimin e motit të qëndrueshëm, ku zona bregdetare dhe e ulet paraqiten me kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash gjatë mesditës.

Ndërsa përgjatë shtrirjes Lindore vranësirat do të jenë më të theksuara, por nuk do të mund të gjenerojnë reshje.

Temperaturat e ajrit do të ulen në mengjes, por do të rritenë mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 14°C deri në 36°C.

Era do të fryjë me shpejtësi deri në 45 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 4 ballë.

Më shumë

spot_img
spot_img