Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
31 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Rikthehet “flamuri i zi” për anijet shqiptare pas 11 vjetësh, Petrit Vasili: Turp, Rilindja e kthen Shqipërinë vetëm në listat e zeza

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Memorandumi i Parisit ka rikthyer flamurin e zi për anijet shqiptare pas 11 vjetësh, duke kategorizuar atë me rrezik të lartë për operatorët ndërkombëtarë.

Në lidhje me këtë lajm ka reguar edhe nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, i cili e quan “tup të rilindjes.

Ai shprehet se Rilindja e ka kthyer Shqipërinë vetëm në listat e zeza qoftë në pastrimin e parasë ashtu edhe për lumdimin datar.

“Tjeter turp i rilindjes,Shqiperia, anijet ne listen e zeze!!

Memorandumi i Parisit rikthen flamurin e zi për anijet shqiptare pas 11 vjetësh, duke kategorizuar atë me rrezik të lartë për operatorët ndërkombëtarë!!

Shqiperia renditet e fundit fare ne listen e 70 vendeve.

Rilindja e kthen Shqiperine vetem ne listat e zeza qofte ne pastrimin e parase ashtu edhe per lundrimin detar.

Rilindja di te ndertoje vetem tregues te zinj, prapambetje dhe imazh mizerabel te pamerituar te Shqiperise,” shkruan Vasili në postimin e tij.

Screenshot 21 11

Më shumë

spot_img
spot_img