Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Rikthehet Era Istrefi me hitin e radhës, bashkëpunim me French Montana (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas “redrum”, këngëtarja e suksesshme Era Isterfi është rikthyer me një hit të ri muzikor. Këtë herë Era vjen me një projekt të quajtur “No I Love Yous”. Kënga e ra sapo ëshë lançuar në platformën “You Tube”  dhe ka kapur një rekord shikueshmërie brenda vetëm disa orësh.

Ajo pritet të jetë super hiti i radhës nga Era, e cila shfaqet shumë seksi dhe shumë tërhëqëse në këtë klip dhe duket sikur kombinimi me French është thuajse perfekt.

Më poshtë kënga e re Era Isterfit: 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img