Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
52 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

Rikthehen ‘skifterat’, Bes Kallaku publikon episodin e tretë (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

“S3 Amsterdam” titullohet kënga më e re e Bes Kallakut me Ratin. Kënga sapo është publikuar në kanalin muzikor në internet ‘Youtube

Nëpërmjet humorit kënga dhe videoklipi sjellin edhe njëherë tjetër realitetin e mënyrës së jetesës të një pjesë të shqiptarëve që në vendet e Bashkimit Europian.

Pas Milanos tashmë destinacioni i radhës i ‘skifterave’ është Amsterdami i Hollandës, për më shumë ndiqni videon…

Më shumë
spot_img
spot_img