Rikthehen reshjet e dëborës në qarkun e Korçës, ja aksi rrugor i pakalueshëm

Publikuar tek: aktualitet, më 08:51 11-01-2017 Rikthehen reshjet e dëborës në qarkun e Korçës, ja aksi rrugor i pakalueshëm

Reshjet e dëborës janë rikthyer sërsh sot në të gjithë qarkun e Korçës.

Mësohet se në qytet trashësia e dëborës arrin në 10 centimetra, ndërsa në Ersekë deri në 30 centimetra.

Si pasojë e këtyre rreshjeve ka mbetur i bllokuar aksi Ersekë –Leskovik, por ndërkohë vijon puna për kriposjen dhe pastrimin e rrugëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjobat e makinave mund t’i paguani online, ja procedurat dhe dokumentat që ju duhen
Burgu i Durrësit pa ujë, familjarët me bidona në duar: Skan ujë as për të pirë »
Article Logic
Execution time: 0.011047124862671
array(1) { ["section"]=> string(81) "rikthehen-reshjet-e-debores-ne-qarkun-e-korces-ja-aksi-rrugor-i-pakalueshem-65191" }