Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rikthehen reshjet e dëborës në juglindje të vendit, zbardhen fshatrat turistikë Dardhë e Voskopojë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

08a46acf901376db646feeb0eeb60552

Reshjet e dëborës janë rikthyer sërish në juglindje të vendit, në Korçë e në fshatrat turistikë Dardhë e Voskopojë.

Mësohet se trashësia e reshjeve të dëborës në fshatin turistik të Dardhës ka shkuar në 6 cm. Drejtuesve të mjeteve në këto zona u bëhet thirrje që të pajisen me gomat e dimrit, si dhe me zinxhirë.

Po ashtu edhe në qytetin e Korçës ka pasur reshje shiu që nga mëngjesi i sotëm.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img