Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Rikonstruksion i kabinave/ OSHEE njofton qytetarët: Nesër këto zona të Tiranës do të mbeten pa energji elektrike

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE ka njoftuar qytetarët se ditën e nesërme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve për mirëmbjatjen e kabinave.

Sipas njoftimit bëhet e dije se energjia do të stakohet nesër në këto zona: pjesërisht: Zallherr, Kodër e Kuqe, Gërdec, Marqinet, pjeserisht: Rruga “Shyqyri Brari” dhe pjesërisht: Rruga “Sami Frashëri”, 1 pallat pas shkollës “Edit Durham”.

Njoftim për abonentët Tiranë:

Stakim, 21 tetor

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit, në datën 21 tetor do të punohet në disa kabina e për pasojë do të mbeten pa energji disa zona.

Më poshtë oraret e stakimit dhe zonat e prekura nga ky investim:

09:30-13:30

Pjesërisht: Zallherr, Kodër e Kuqe, Gërdec, Marqinet

09:00-16:00

Pjeserisht: Rruga “Shyqyri Brari”

09:00-13:00

Pjesërisht: Rruga “Sami Frashëri”, 1 pallat pas shkollës “Edit Durham”

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img