Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Rike Roçi tregon historinë e pazakontë: Një polic më përndoqi për 2 vite rresht

Shkruar nga Newsbomb
Rike Roçi tregon historinë e pazakontë: Një polic më
Modelja e njohur Rike Roçi ka ndarë me banorët një histori që i është dashur të kalojë dy vite më parë. Sipas Rikes, një efektiv policie e ka përndjekur dhe dinte çdo lëvizje të saj. Gjithçka nisi pas një denocimi për humbje dokumentash që kishte bërë në një komisariati. “Unë kisha humbur dokumetat dhe duhet të shkoja në hotel, por pa ato nuk të pranojnë. N mes të natëës shkova në polici për të bërë denoncim dhe me atë letër shkon në hotel. Por e di se çfarë më ndodhi? Kur shkon aty për denoncim, ti lë të gjitha kontaket, emër, mbiemër, numër telefoni, adresë. Për dy vjet e kam pasur stalker policin. Ma ka nxirrë jetën për dy vjet. E dinte çdo lëvizje timen. Ishte polic nga Milano, ndërkohë unë kisha një konkurs bukurie në Napoli. Ai erdhi aty në hotel.”– tregoi Rike.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese