Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Rihanna tundet mbi një platformë xhami, ndodh e pashmangshmja (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Rihanna ka dhuruar një spektakël të vërtetë për mijëra fansat e saj gjatë turit “ANTI ëorld”, e veçanërisht për ata që ndodheshin poshtë këngëtares.

RiRi ka hyrë në skenën e stadiumit përmes një platform xhami teksa ka filluar të “twerk”-ojë, ndërsa fansat që kanë qenë poshtë saj kanë mundur të shohin dhe të filmojnë çdo detaj, raporton Newsbomb.al. Ndiqni videon pikante:

 

A video posted by badgalriri (@badgalriri) on

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img