Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Rihanna publikon videoklipin e ri, provokon sërish

spot_img

Lajme të ngjashëm

Rihanna ka publikuar një tjetër videoklip. Kënga “Needed Me” është pjesë e albumit të ri, “Anti”, që këngëtarja ka nxjerrë së fundmi në treg.

Ndonëse është kritikuar shumë për videoklipet e fundit, ku paraqiten skena dhune dhe seksi, këngëtarja nuk ka ndryshuar drejtim. Edhe në klipin e ri ajo shfaqet gjysmë nudo, ndërsa nuk mungon dhuna dhe gjaku. 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img