Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Rihanna kundër Trump: Mos përdor këngën time në fushatë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

 Mesa duket Presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump çdo ditë i shtohet ndonjë armik.

Së fundmi, personazhet publik janë duke e kundërshtuar atë dhe më e reja është këngëtarja e njohur Rihanna.

Vajza në dukje rebele nuk ka pranuar që një prej këngëve të saj më të njohura Don’t Stop the Music”  të vazhdojë të luhet në fushatën politike të Trump.

Rihanna nuk është këngëtarja e parë që i del kundra presidentit, pasi para disa ditësh edhe këngëtari i hitit “Happy” Pharrell Williams, bëri një deklaratë të tillë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img