Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

Rihanna dorëlëshuar për pushime, paguan sa qimet e kokës për qiranë e kësaj super vile, brenda është një ‘çmenduri’ (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rihanna jo vetëm që është një nga këngëtaret më të mira dhe më të suksesshme në të gjithë botën, por edhe një nga më të paguarat.

Kështu që për të nuk është problem që të paguajë më shumë se 400 mijë euro për të marrë me qira një super vilë në plazhin e Hamptons. Në këtë vend në 2014 është xhiruar reality ‘Kourtney and Khloe Take The Hamptons’.

Nju Jork Post shkruan se ylli nga Barbados ka marrë me qira një vilë të madhe me pesë dhoma gjumi dhe gjashtë banjo nga mesi i korrikut deri në mes të gushtit, për një shifer 415 mijë dollarë.

Plazh dhe mol privat, pishinë, port, parket, dritare të mëdha dhe një pamje e mrekullueshme nga Oqeani. Çfarë duhet më shumë për një palë pushime verore?

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img