Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Rihanna dhe Kanye West sërish bashkë për…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rihanna dhe Kanye West rikthehen sërish bashkë për t’u dhënë fansave të tyre atë ç’ka kishin pritur prej kohësh:

Një bashkëpunim për realizimin e një dueti muzikor që siç raporton edhe revista “People”, do të jetë si një alarm për muzikën.

Kanye testoi këngën ditën e djeshme para një publiku i cili shpërtheu në ovacione fill pas mbarimit të saj. Produktet muzikore të sjella nga Rihanna dhe West kanë rezultuar gjithnjë të suksesshme , ndaj dyshimi se këtë herë do të ndodhë ndryshe, as që ekziston. Fansat e Rihannës dhe Kanye kanë qenë në një ankth të tmerrshëm nga frika se mos këngëtarët e tyre të preferuar nuk do bashkëpunonin më.

Ne shpresojmë që ta kenë marrë veten pas këtij lajmi!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img