Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
34 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Rihanna bëhet nënë për herë të parë, zbulohet gjinia e bebit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Rihanna dhe i dashuri i saj A$AP Rocky janë bërë prindër për herë të parë.

Mediat e huaja bëjnë me dije se këngëtarja 34-vjeçare nga Barbados solli në jetë një djalë më 13 maj, sipas një raporti nga  TMZ .

albsig

spring

Këngëtarja dhe i dashuri i saj nuk kanë konfirmuar ende ardhjen e foshnjës. Ky është fëmija i parë si për Rihanna ashtu edhe për A$AP, të cilët kanë qenë të lidhur prej dy vitesh pas disa vitesh miqësi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img