Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Rihanna më seksi se kurrë, tregon format e kolme në prag të Shën Valentinit (Foto)

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur Rihanna nuk i zhgënjen kurrë fansat me pozat e saj.

Ajo është shfaqur më sensuale se kurrë në rrjetet sociale, duke reklamuar linjën e saj të re të të brendshmeve, në prag të ditës së Shën Valentinit.

Në fotot erotike, ylli i Barbados, tashmë biznesmene e suksesshme, me guxim e sensualitet, tregon format e saj të kolme.

Pëlqimet dhe komentet kanë qenë të shumta, pasi fansat nuk i kanë rezistuar dot sensualitetit të ‘ririt’.

Më shumë