Ricky Marti kërkon ndihmë: Vëllai im është zhdukur pas uraganit, më ndihmoni

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:34 27-09-2017 Ricky Marti kërkon ndihmë: Vëllai im është zhdukur pas uraganit, më ndihmoni

Këngëtari i famshëm Ricky Martin ka nisur një video apel në Instagram për të gjetur vëllanë e tij, i cili kishte dalë për shëtitje në Porto Riko pas uraganit Maria.

“Jam shumë i shqetësuar sepse nuk mund të kontaktoj me një nga vëllezërit e mi, nuk e dimë se ku është ai. Unë jam i sigurt se nuk do të jem i vetmi, ka shumë njerëz që jetojnë jashtë ose në ishull dhe të cilët nuk mund të flasin me familjet e tyre rreth problemeve të komunikimit “, shtoi ai,

Ricky Martin, me origjinë nga ishulli i Karaibeve, u kërkoi 8.9 milionë ndjekësve të tij në Instagram që të kontribuonin në fushatën për ngritjen e fondeve për rindërtimin e ishullit dhe për të ndihmuar njerëzit që u prekën nga shkatërrimi i uraganit Maria.

 

A post shared by Ricky (@ricky_martin) on

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtari i njohur qëllohet me plumba në gjoks ne mes të Los Angelesit
Pas dasmës së bujshme, vendi ku po i kalon Marina dhe Geti pushimet do ju lërë pa mend »
Article Logic
Execution time: 0.012818098068237
array(1) { ["section"]=> string(80) "ricky-marti-kerkon-ndihme-vellai-im-eshte-zhdukur-pas-uraganit-me-ndihmoni-93916" }