Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Richard Grenell shijon pushimet në bregdetin shqiptar, shfaqet duke notuar në Jon (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish i dërguari i SHBA-ve për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell është duke shijuar pushimet në bregdetin shqiptar.

Diplomati amerikan ka zgjedhur të kalojë këto ditë të nxehta vere në bregdetin e jugut, ku mes duket Grenell është mahnitur nga bukuria dhe ujërat e kristalta të Jonit.

Ai ka postuar disa foto në Instagram, duke shkruar: “Ky jam unë duke notuar aty ku deti Adriatik, takohet me detin Jon”.

Kujtojmë se dy ditë më parë Richard Grenell u takua me presidentin Ilir Meta dhe kryeministrin Edi Rama, ku me këtë të fundit ndau ngjarje e tregime në drekën mes tyre.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img