Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Richard Grenell me pushime në Beograd, jetë nate të çmendur me ministrin serb

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-i dërguari special i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka zgjedhur Beogradin si një destinacion për të bërë disa ditë pushime në këto ditë vere.

Ai e ka vizituar shpesh kryeqytetin serb dhe mesa duket i paska lënë përshtypje të mirë. Shoqëruesi i tij shihet të jetë ministri i Financave të Serbisë, Sinisa Mali.

Screenshot 2 61

Grenell ka publikuar në Instagram një foto me të madje në Instastory shihen të dy teksa shijojnë jetën e natës në një nga klubet e Beogradit.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img