Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Ribashkohen pas 71 vitesh dhe vendosin ta kalojnë bashkë ditën e Shën Valentinit (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

[iframe src=’http://abcnews.go.com/video/embed?id=36840539′ width=’640′ height=’360′ scrolling=’no’ style=’border:none;’ ]

Më shumë
spot_img
spot_img