Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Riatdhesimi i Mid’hat Frashërit nga SHBA, Shehaj: Të krijojmë kushtet që shqiptarët të mos kthehen vetëm për t’ u prehur

spot_img

Lajme të ngjashëm

“Ishte nder dhe privilegj të isha pjesë në këtë moment historik të nderimit të Mid’hat Frashërit, në prag të rrugëtimit për t’u rikthyer në Atdhe.

Ndërsa shteti amerikan po nderon një nga patriotët më të shquar të historisë së Shqipërisë, është koha që ne të shohim përpara.

Duhet të krijojmë kushtet që Shqipëria mos të jetë vendi tek i cili shqiptarët kthehen vetëm për t’u prehur, por Adheu nga i cili ata nuk largohen kurrë”, ka shkruar deputeti Agron Shehaj.

 

Më shumë
spot_img
spot_img