Riatdhesimi i fëmijëve dhe grave, një delegacion shqiptar vizitë zyrtare në Sirinë Veri-Lindore

Publikuar tek: aktualitet, më 12:55 22-10-2020 Riatdhesimi i fëmijëve dhe grave, një delegacion shqiptar vizitë zyrtare në Sirinë Veri-Lindore Foto ilustruese

Një delegacion shqiptar është nisur drejt Sirisë Veri-Lindore.

Bëhet me dije në krye të delegacionit është drejtori i Anti-terrorizmit, Gledis Nano, ndërsa në Siri, delegacioni shqiptar do të udhëhiqet nga konsulli shqiptar në Liban dhe Siri.

Kjo vizitë zyrtare zhvillohet me qëllim riatdhesimin e fëmijëve dhe grave shqiptare nga kampi 'Al Hol' në Siri.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I shpallur në kërkim, ‘Thethi’ prangos 28 vjeçarin që kishte mbushur ‘Reanult-in’ me drogë
OFL-ja u çon formularët 5 të dënuarve për drogë, vrasje, organizatë kriminale e grup të strukturuar: Keni 48 orë kohë t’i plotësoni (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.0073699951171875
array(1) { ["section"]=> string(101) "riatdhesimi-i-femijeve-dhe-grave-nje-delegacion-shqiptar-vizite-zyrtare-ne-sirine-veri-lindore-224725" }